Göksan Yangın ve Güvenlik - Yer Boyaları

Yer Boyaları

Göksan Zemin Boyama Sistemleri’nin siz değerli tüketicileri için geliştirdiği, çok amaçlı ve kimya harikası ürünleri sayesinde, artık zeminleri yenilemek, renk vermek, tamir etmek ve uçtan uca yeniden giydirmek çok kolay. Üstelik, özel ekipmanlar, uzun bekleme süreleri ve extra işçilik gerektirmeden, kolayca uygulanabilir. Göksan ürünlerinin, hızlı kuruma ve kürlenme özellikleri sayesinde, uygulama yapılan bölgeler fazla bekletilmeden, hemen trafiğe açılabilir. Özellikle zemin üstü trafiğinin çok yoğun olduğu, fabrikalarda, endüstriyel alanlarda, işyerlerinde, depo ve antrepolarda, otoparklarda, akaryakıt istasyonlarında v.b yerlerde ticari faaliyeti aksatmadan, işçilik gerektirmeden rahatlıkla uygulanabilir. Üstelik çok ekonomik m2 birim maliyetleri sunar.

Göksan Yangın ve Güvenlik Sistemleri Yer boyaları
Göksan Yangın ve Güvenlik Sistemleri Yer boyaları
Göksan Yangın ve Güvenlik Sistemleri Yer boyaları

Epoksi Boya Nasıl Uygulanır?

Boya teknolojisinin gelişmesi ile beraber artık yerler de boya ile kaplanıyor ve oldukça uzun yıllar bu sayede zeminleri daha iyi koruyabiliyoruz. Yer boyası olarak bilinen epoksi boya çeşidi kimyasal reçine yapısı ve yapışkan özelliği ile bu sektörde en çok tercih edilen boyalar arasında bilinmekte. Epoksi boyanın dekoratif özelliği de son yıllarda onu tercih sebebi yaptı diyebiliriz.

Göksan Yangın ve Güvenlik Sistemleri olarak 10 yılı geçkin bir süredir dünya standartlarının üzerinde teknik altyapımız, kaliteli ürünlerimiz, uzman personel kadromuz ve sektörün en uygun fiyatları ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Epoksi boyanın uygulanma aşamaları oldukça detaylı ve zor olduğu için bu işin profesyoneli olmayan kişilere yaptırmamanızı tavsiye etmekteyiz. Öncesinde yapılacak olan zemin kontrol ve test işlemleri boyanın uzun ömürlü olması açısından çok büyük hayati önem taşımaktadır.

Göksan Yangın ve Güvenlik Sistemleri Yer boyaları

Epoksi Boya Nedir?

Yer boyası olarak bilinen epoksi boyanın zemin kaplama olarak en çok kullanıldığı yerler üretim tesisleridir. Malum sanayi ortamlarında oldukça ağır tonajlı makineler, ürünler sebebiyle zemin zamanla aşınır ve hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkar. Kalın yapısı gereği epoksi boya zemini tamamen kaplar ve bu tip darbeleri yapışkan yapısı gereği emer. Bu sayede zemin hiçbir şekilde darbeden zarar görmeyeceği gibi boyanın aşınması da söz konusu değildir. Eski yapılarda ortaya çıkan yarıkların içerisinde dolan epoksi boya o yarık sebebiyle daha büyük hasarların meydana gelmesinin de önüne geçerek yapının ömrünü artırır. Mukavemet özelliği sayesinde iki tarafı adeta birbirine yapıştırarak hasarın da büyümesini engelleyecektir.

Epoksi boyanın bir çok verimli özelliğinden bir tanesi de bakteri oluşumuna izin vermemesidir. Bu özellik sayesinde yer boyası olarak bilinen epoxy boya hastaneler, yemek haneler, kreşler, camiler gibi hijyen şartlarını taşıması gereken binalarda çok sık kullanılır. Ayrıca hiçbir sıvı ile etkileşime geçmediği için laboratuarlarda da sıkça kullanılır. Normal boyalar kimyasallar ile iletişime geçtiği için temas halinde doğal olarak aşınacaktır fakat kimyasal reçine olan epoksi boya da böyle bir şey söz konusu değildir. Ayrıca her hangi bir şey döküldüğü zaman yine etkileşime geçmediği için temizliği çok kolaydır. Üzerine bir şey yapışmaz ve madde ne olursa olsun temizliği saniyeler içerisinde biter.

Siz de yapınıza yer boyası olarak bildiğimiz epoksi boya uygulamak istiyoranız hiç vakit kaybetmeden iletişim bölümünde bulunan bilgilerden bize ulaşarak hem sektörün en uygun fiyatları ile hem de dünya standartlarında bir hizmeti alabilirsiniz.

Göksan Yangın ve Güvenlik Sistemleri WhatsApp Hattı